2017 m. birželio 18 d.

Šortai vyrui

siuvimas

Maždaug prieš metus prisikalbėjau, kad galiu pasiūti vyrui šortus. Ne trikotažinius, o rimtesnius, tinkamus į žmones išeit. Turbūt būčiau ir pasiuvus dar pernai, bet vietinėje audinių parduotuvėje neradau tinkamo audinio už pamanomą kainą. Taip ir liko vyras praėjusią vasarą be naujų šortų.
Prieš kelias savaites vyras pabuvo su vaikais, išleido mane į miestą norimais reikalais prasiblaškyt, o aš radau ir nupirkau medžiagos seniai žadėtiems šortams. Juk vasara jau, reikia šortus siūt :)

siuvimas

Keista, bet pasiuvau aš juos greičiau nei per dvi savaites. Nors laiko siuvimui turiu mažai, bet labai norėjau įveikti šį iššūkį. Ir štai - įveikiau! Ir jau pažadėjau vyrui džinsus pasiūt :)

siuvimas
siuvimas
siuvimas

Radau aiškų filmuką, kaip įsiuti užtrauktuką į vyriškus džinsus ar kitokias kelnes. Pavyko iš pirmo karto :)
Priekinių kišenių vidinė dalis iš senų marškinių.

siuvimas
siuvimas

Ir kai dabar pagalvoju, nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pradžių. Džiaugiuosi, kad pabandžiau. Ir kad įveikiau be ardymų. Ir kad vyrui patiko. Tiesiog labai smagu :)

siuvimas

---
Pagal vyriškų džinsų iškarpą.

2 komentarai:

 1. Kaip tik praėjusį savaitgalį ieškodami šortų išmaišėm su vyru visas parduotuves čia: http://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/drabuziai O šortus nusipirko n ejis, o aš :D O jūsiškiai atrodo kaip pirktiniai ir labai labai kokybiški! Gal jūs netyčia ir užsakymą priimtumėte? :) Nes mano vyrui reikia pritaikyti prie kūno linijų viską ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Situacija pažįstama. Maniškį jau išvis sunku prikalbinti eiti į parduotuvę kokių nors drabužių rinktis.
   Labai ačiū už komplimentą, paglostėt širdį :)
   O užsakymų tikrai nepriimu. Gal kada nors.. Esu savamokslė, jokių su siuvimu susijusių mokslų nebaigusi, tad neturiu pakankamai žinių ir įgūdžių, kad galėčiau siūti kitiems. Kol kas mokausi siūdama artimiausiems.

   Panaikinti