2016 m. lapkričio 25 d.

Vilnonis kombinezoniukas

Greitai gimsiančiam mažyliui numezgiau šiltą vilnonį kombinezoną. Juk žiema anksčiau ar vėliau ateis, ar ne? :)

mezgimas

Mezgiau reglanu nuo viršaus pagal šliaužtinuką, skirtą 0-3 mėn. amžiaus kūdikiui. Kombinezoniukas išėjo vos vos didesnis.
Kai sugalvojau tokį daiktą megzti, norėjosi pradėti čia ir dabar, tad pagrindui naudojau atsargose turėtus bevardžius vilnonius siūlus.Užsegimo juostas ir atnaras planavau megzti iš ryškesnių spalvų siūlų, bet atsargose tokių pakankamai nebuvo, nupirkti neprisiruošiau, todėl, norėdama greičiau pabaigti, mezgiau iš turėtų švelnių pusvilnės siūlų. Įsiuvau medines sagas. Spalviškai gal ir niūrokas kombinezonas išėjo, bet šiltas.

mezgimas

2 komentarai:

 1. laba vakara o butu imanoma GAUTI APRASYMA VISOS EIGOS

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba diena. Žinokit, visos eigos aprašymo neturiu, mezgiau tiesiog vis pamatuodama pagal turimą šliaužtinuką.
   Iš pradžių pagal turimų siūlų storį pasiskaičiavau kiek akių užsidėti aplink kaklą ir mezgiau reglanu keturiose vietose (ties reglano takeliais) kas antroje eilėje vis pridėdama po akį iš abiejų reglano takelio pusių. Ir taip iki pažastų. Tuomet akis, skirtas rankovėms, pervėriau ant atliekamų siūlų ir mezgiau "kūną" iki klyniuko. Tuomet padalinau akis pusiau ir pradėjau siaurint. Kad žinočiau kas kiek eilių sumezginėti, pasiskaičiavau kiek akių turėtų susiaurėti per visą kojytės ilgį ir padalinau tą skaičių į lygius intervalus. Po to dar primezgiau "klyniuką", tokį maždaug rombo formos intarpą, koks būna šliaužtinukuose. Tada, surinkusi akis aplink kaklą, numezgiau apykaklės juostą, po to susegimui skirtas juostas per visą ilgį. Galiausiai primezgiau rankogalius ir atnaras ties čiurnomis. Štai tokia buvo mano mezgimo eiga. Gal padės :)

   Panaikinti